fbpx

Hei! Minu nimi on Sille. Ma olen teoreetik, praktik, uurija, tunnetaja, katsetaja, õppija ning samal ajal selgitaja, kuulutaja, kirjutaja, infokandja, teavitaja, suunaja ning vaatleja. Tegelen toitumis- ja elustiilinõustajana.

Mind huvitab inimese keha. Ja inimese keha tervis. Nii vaimne kui ka füüsiline. Olen oma 32 eluaasta jooksul nii mõndagi kogenud, omajagu väljakutseid, terviseprobleeme ning vaimseid madalseise läbi elanud, et neistki saaks kirjutada juba omaette raamatu. Aga tegelikult on see kõik ainult positiivne! Tänu nendele kogemustele olen jõudnud siia ja nende teadmisteni, mis mul praegu on.

Mõistan iga päevaga aina rohkem, kuidas meie mõtlemine ja tunded loovad meie valikuid ja välist reaalsust. Ma näen ja kogen, kui tugevalt on söödava toidu kvaliteet seotud meie enesetunde, aju töö, energiaga (rääkimata siis kaalunambrist!). Kogen, kuidas piisav ja hea uni ning liikumine annavad päevale hoopis teise tooni ja kulgemise kui kehv uni ja liikumise vähesus.

Inimese keha on üks põnev süsteem. Kõik on omavahel seoses. Sa võid püüda positiivselt mõelda, aga kui keha on haige ja kurnatud, ei saavuta sa nii head tulemust, kui sooviksid. Samamoodi võid sa ka sundida end tervislikult toituma ja trenni tegema, aga kui mõlemad on sulle vastumeelsed ja sa pole endale selgeks teinud seda, miks sa päriselt neist hoolima peaksid, oled ikkagi õnnetu, sest sa sunnid end tegema asju, mis sulle ei meeldi.

Mina olengi sellel teekonnal, et märgata enda keha kui tervikut ja jagada enda õpitut ja kogetut ka sinuga. Sul pole kohustust lugeda kõiki mu postitusi (või osaleda mu üritustel, tulla nõustamisele), kuid sa võid teha. Kõige olulisem on see, et me mõistaksime, et me elame iseenda jaoks. Ja et kui meie elus on probleem, siis tasub tunnistada, et see probleem oleme meie ise. Ja kui me oleme probleem, siis me saame olla ka lahendus.

Mõned inimesed, keda ma väga austan ja jälgin, ehk isegi pean oma eeskujuks, on: Riina Raudsik, Eric Berg, John Bergman, Jason Fung, Brendon Burchard, Eric Edmeades, Françoise Wilhelmi de Toledo, Mark Hyman, Tom Bilyeu, Joe Dispenza ja Peter Attia (nimekiri on muidugi lõputu).

Minu lemmikteemad, millest siin lehel kõige rohkem kindlasti juttu tuleb on: rasv, paastumine, hormoonid, keharaskusega treening, depressioon, põletikud kehas, soolestik, edasiviiv mõtteviis. Eraldi teemana toon välja vaimsuse, spirituaalsuse – ma polegi päris kindel, kuidas seda õigesti sõnastada. Ilmselt enamikust mu postitustest ja tegevustest kajab läbi ka see suurema pildi vaatamine, elu olemuse mõistmine ja enda rolli nägemine selles pildis. Nii et tõenäoliselt võid blogist mõnikord leida ka postitusi täiesti veidratel teemadel.

Soovin sulle põnevat lugemist ja kutsun sind saama osa minu maailmast ja arusaamast elust, inimesest, tervisest ja õnnelik olemisest!

Oled oodatud kaasa mõtlema ja oma mõtteid minuga/teistega jagama.

Aitäh!
Sille

Inimesel on kaks elu.
Teine elu algab siis, kui ta saab aru, et tal on ainult üks elu.

– Confucius